Rehabilitace pro Sebastianka Manna

Malý Sebík už od narození trpí četnými zdravotními problémy. Postihla ho spasticita dolních končetin, trupová hypotonie i oční vada. S těmito potížemi pak souvisí i opožděný psychomotorický vývoj. Sebík není schopný samostatné chůze, sám ani nesedí, ani se nenají. Potřebuje neustálou péči a vyhlídky do budoucna jsou zatím nejisté. Přes všechny překážky to ale chlapcovi nejbližší v čele s rodiči Lucií a Petrem nevzdávají a využívají každou šanci ke zlepšení jeho stavu. Velkou oporou a skvělým parťákem je Sebastianovi také starší bráška Oliver.

Sebastianek dojíždí do denního stacionáře v Hájku u Rokycan, kde absolvuje rehabilitace. Dále absolvuje ergoterapii v Plzni v Centru Na Dvorku a také doma pilně cvičí a dělá vše pro to, aby překonal nepřízeň osudu. Procedury, kterými Sebík prochází, jsou velmi nákladné. Proto jsme se rozhodli, že přispějeme na čtyři cykly neurorehabilitace v Centru Hájek, a to celkovou částkou 232 000 Kč.

Je nám ctí, že jsme mohli tomuto malému bojovníkovi i jeho rodině pomoci. Mannovi, držíme palce, ať se vám daří čím dál lépe!

Rádi byste projekty našeho fondu podpořili? Pak není nic jednoduššího než přispět libovolnou finanční částkou na transparentní účet č. 2113891822/2700. Děkujeme!