Kristýna Faloutová

Kristýna Faloutová je patnáctiletá slečna, která za sebou nemá právě nejveselejší dětství. Vlivem nepříznivé situace a domácího násilí v rodině trpí posttraumatickou stresovou poruchou, separační úzkostí, emoční nestabilitou. Má narušenou komunikační schopnost, sužuje ji kombinovaná porucha řeči. Nyní žije jen sama s babičkou Marií. Její zlomená dušička si po všem, čím si v životě prošla, zaslouží pořádný ranec lásky, péče a také trochu toho štěstí.

Kristýnce velmi pomáhá hipoterapie a canisterapie. Jejím velikým snem bylo mít vlastního koníka, který by byl nejen jejím kamarádem a parťákem, ale zároveň by spolu s ním mohla skrze hipoterapii pomáhat dalším lidem – Kristýna prošla kurzem asistenta v hiporehabilitaci a přeje si se téhle činnosti v budoucnu věnovat.

Jsme moc rádi, že jsme mohli Kristýně ve splnění snu podat pomocnou ruku. Přispěli jsme na pořízení koně Sebastiana, na jeho výbavu a také na asistenční kurz.

Nákladnost projektu: 90 000 Kč

Rádi byste projekty našeho fondu podpořili? Pak není nic jednoduššího než přispět libovolnou finanční částkou na transparentní účet č. 2113891822/2700. Děkujeme!